Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Takdir Teşekkür Hesaplama

Haziran 5, 2011 admin tarafından Altın (Genel) with 2 Comments

Uzun süredir güncel altın ailesi olarak siteyle ilgilenemiyorduk. Bu geçen süre zarfında siteyi geliştirmeye yönelik planlar yapıyoruz.

Bu konu da, son zamanlarda öğrencilerin internet üzerinde arama yaparak oldukça zaman kaybettiği konuya açıklık getiriyoruz. Konumuz, takdir teşekkür hesaplama konusu ile ilgilidir.

Okulların bitmesine çok az kalmasıyla beraber 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıf öğrencileri e-okul sitesine hücum etti. Her zaman 2011 senesinde olduğu gibi bu sene 2012 de yoğunluktan dolayı ara ara kesilen sistem ile takdir ya da teşekkür aldığınızı öğrenmek pek kolay olmuyor.

İnternet üzerinde yer alan bir çok site, kendi web sitesi üzerinden sizlere Takdir Teşekkür Hesaplama olanağı sunuyor. Yalnız bu olanağın garantisini kimse veremez. Bu yüzden dolayı biz direk olarak sizi meb’in ilgili sayfasına yönlendireceğiz.

İlgili sayfada taktir teşekkür hesabı ile ilgili ayrıntıları bulabileceksiniz.

Sizleri daha fazla bekletmeden ilgili sayfaya yönlendirelim.

Buyrun; http://okulweb.meb.gov.tr/42/16/813614/tthf.htm

İlerleyen zamanlar da lise öğrencileri için de ilgili sayfayı sitemizde paylaşabiliriz. Hoşcakalın.

ilgili etiketler

Benzeri konulara da göz atabilirsiniz

2 Comments

  1. asiyeHaz 5, 2012 at 17:01Reply

    ben 4, sınıftan beri takdiri kaçırıyorum bizim sınıftaki çocukta takdiri kaçırmıştı ama müdür onların akrabası olduğu için teşekkürü takdir oldu. bende bu sene takdiri 1,60 puanla kaçırıyorum ama müdür olan atilla yucak öğretmene takdir yapmasını söyleyeceğim ben böyle haksızlık yapan öğretmenlere çok kızıyorum ve böyle öğretmenleri ‘meb’ şikayet etmek gerek

  2. asiyeHaz 5, 2012 at 17:02Reply

    takdiri 1,60 puanla kaçırıyorum

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları