Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

İAR Gram Altın Çeşitleri ve Fiyatları

Şubat 15, 2012 admin tarafından Gram Altın with 0 Comments

İstanbul Altın Rafinerisi, altın üretimin de bir çok konuda ön planda yer aldığı gibi gram altın üretimi konusunda da ön planda yer almaktadır.

İAR, gram olarak altın’ın satışını yapan firmalardan bir tanesidir. Altın satımı konusunda güvenilir şirketlerden olan İAR’dan gram altın alım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İAR, satış yerlerinden ve internet mağazasından 0.5 gram, 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram ve son olarak 100 gram olmak üzere gram altın satışını yapmaktadır.

Bu altın çeşitlerini, farklı tasarımlara sahip muhafaza kapları ile birlikte satışını yapmaktadır. Aldığınız altınları kimi zaman anahtarlık olarak taşıyabiliyorsunuz, kimi zaman ise kartvizitliğiniz de bir kart gibi taşıyabiliyorsunuz.

İşte o birbirinden farklı İAR gram Altın çeşitleri;

0.5 Gram - Anahtarlık Gram Altın

0.5 Gram – Anahtarlık Gram Altın

Anahtarlık olarak kullanabileceğiniz altın, artık anahtarlıkta altınla dolaşmak ne kadar güvenilir olursa artık..:) Üstteki altın‘ın bugün itibari ile fiyatı 59,85 TL‘dir. Ayrıca bu altın’ın sadece 0,5 Gram’lık modeli bulunmaktadır. Zannediyorum ki, daha yüksek gramlı altınları anahtarlık olarak taşımak pek güvenilir olmadığından dolayı ve ilgi görmeyeceğinden dolayı daha yüksek gramlı olanlarının üretimini yapmamışlar.

0.5 Gram - Altın Kalpli Anneme Gram Altın

0.5 Gram – Altın Kalpli Anneme Gram Altın

İAR, ne kadar altın üreten bir şirket olsada annenelerimizide unutmamış. Onlar için küçük bir altını muhafaza eden, güzel tasarımlı bir kart oluşturmuş. Düşünmeleri yeter diyoruz.

Belki gelecek anneler gününde annesine bir hediye yerine gram altın almak isteyen olabilir ne dersiniz?
Bu ürünün 0.5 gram olanının şimdiki fiyatı ise 59,85 TL‘dir. Bir de 1 gramlık modeli bulunuyor. Onun fiyatı ise an itibari ile 115,71 TL‘dir.

1 Gram - İAR Gram Altın

1 Gram – İAR Gram Altın

İAR’ın standart gram altın çeşitlerinden.. Yatırım olsun, nasıl olursa olsun diyenlerin, gram altın’ın dışındakine önem vermeyenler için. Ayrıca en çok tercih edilen çeşitlerdendir.

Yazı başında bahsettiğimiz gibi bu standart tasarımın, 0.5 gram, 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram ve son olarak 100 gram çeşitleri bulunmaktadır.

0.5 gram olanının şuan ki fiyatı ise 59,85 TL‘dir.

1 Gram - Beşiktaş Gram Altın

1 Gram – Beşiktaş Gram Altın

Beşiktaşlar için özel Gram altın. Zannediyoruz ki takımlarına gönül verenler altın yatırımı yapmak istediğin de ya da fanatik beşiktaşlı arkadaşlarına hediye almak istediklerin de bu gram altın’ı alıp, hediye edebilirler ya da kendilerine alarak yatırım yapabilirler.

1 gramlığı 119,70 TL olan bu altının 5 gram ve 10 gram çeşitleride bulunmaktadır. Onlar da farklı tasarımlara sahiptir.

0.5 Gram - BursaSpor Gram Altın

0.5 Gram – BursaSpor Gram Altın

BursaSporlular için özel 0.5 gram altın çeşiti.. İAR, bu altın çeşitlerinin neden Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe için olanlarından neden satışını yapmıyor, bunu da anlamış değilim, buradan belirtmek istedim. Bursa spor altın fiyatı ise 57,36 TL‘dir. Üsttekinden daha az bir malzeme kullanıldığından dolayı sanıyorum çok az bir fiyat farkı var.

BursaSpor altın çeşitlerinin ise bu modelden başka, 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram ve 20 gramlık çeşitleri bulunmaktadır.

1 Gram - Bebek Gram Altın

1 Gram – Bebek Gram Altın

Yeni doğan bebekler için bir altın hediye edilmesi halk arasında bilinenlerdendir. Artık çeyrek altın takmak yerine 2. bir seçeneğiniz daha bulunuyor. Gram altın takmak. İAR, 1 gramlık 4 farklı tasarımı bulunmaktadır. Bu gram altın kartlarına 113,72 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz.

1 Gram - İAR Boncuk Gram Altın

1 Gram – İAR Boncuk Gram Altın

Boncuk Altın ismi verilen bu model ise anahtarlık olarak kullanılabilir. Sadece 1 gramlık çeşiti bulunmaktadır. Fiyatı ise 117,71 TL‘dir.

Bu çeşitlerin haricinde BURÇ isimleri ile ilgili bir koleksiyon kartları var. Bu gramlık kartlara ise daha sonraki yazılarımız da yer vereceğiz.

Teşekkür ederiz.

ilgili etiketler , , , , , , ,

Benzeri konulara da göz atabilirsiniz

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları