Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Hamit Altın ve Reşat Altın nedir?

Şubat 10, 2012 admin tarafından Hamit Altın, Reşat Altın with 0 Comments

Daha önce web sitemiz de Hamit Altın ile ilgili fiyatlar haricinde bir yazı bulunmamaktaydı. Bu konu ile ilgili bir soru geldi ve biz de Hamit Altın nedir? soru açığını doldurmak istedik.

Hamit Altın & Reşat Altın

Hamit Altın & Reşat Altın

Hamit Altın ile Reşat Altın, aynı fiyata sahiptirler. Bunların arasında hiç bir zaman bir farklılık gözlemleyemezsiniz.

Görünüş olarak her 2side farklı görünüşe sahiptir. En büyük farkları budur. Bununla beraber, 2sini birbirinden ayıran özellik;

Hamit Altın‘ı, II.Abdülhamid döneminde hicri 1932 senesinde basılmıştır. Daha sonra taht değişikliği olmuştur. Reşat dönemine geçilmiştir. Reşat döneminde ise Reşat Altın basılmıştır.

Bu 2 osmanlı altını ile yatırım yapmak isteyenler, Reşat ya da Hamit altın alabilir. Aralarında bir fiyat farkı olması söz konusu değildir. Bunu zaten, hamit altın fiyatı ve reşat altın fiyatı sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Benzeri konulara da göz atabilirsiniz

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları