Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Favori 22 Ayar Altın Hakkında;

Şubat 17, 2012 admin tarafından Altın Modelleri with 0 Comments

14 ayar takı sektörünün en iyisi Favori markası, geçtiğimiz aylarda 22 ayar takı üretimi başlayacağına dair bir duyuru yapmıştı.

Favori

Favori

Senelerdir sektörün en iyisi olmayı başaran Favori, takı üretimi konusunda sadece 14 ayar altın ile üretim yapıyor. Favorinin 14 ayar olarak bilezik, yüzük ve diğer set çeşitlerinde onlarca hatta yüzlerce farklı modeli bulunuyor.

Favori, bundan 6-7 ay öncesinde kendi web sitesi üzerinden 22 ayar altın bilezik, vb. takıların üretimini yapacağını duyurdu. Bugün 17 Şubat 2012, henüz bu konu hakkında bir gelişme yok. Sanıyoruz ki bu konu ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Biz bu konu ile ilgili sürekli Favori markasını takip içerisindeyiz, Favori 22 ayar takı üretimine başladığında ve bu ürünleri mağazalarına, internet sitesine sunduğunda sizlerle buluşturacağız.

O zamana kadar Favori’nin 14 ayar altın bilezik modellerini görmek için Altın Bilezik Modelleri sayfasına, Favori ile ilgili bütün haberler ve modeller için Favori sayfasına, sitemiz de yer alan bütün modelleri görmek için ise Altın Modelleri sayfalarına gidebilirsiniz.

ilgili etiketler

Benzeri konulara da göz atabilirsiniz

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları