Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Favori – 14 Ayar Altın Takı 3lü Set Modelleri 2012

Şubat 17, 2012 admin tarafından Altın Set Modelleri with 0 Comments

Sitemiz de altın modelleri ile ilgili yazılar paylaşmaya son hız devam ediyoruz. Bu sefer ise sitemiz için ilk olan 3 lü set modellerini sitemize ekliyoruz.

Favori’nin 3lü set konusunda çok iyi bir firma olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden dolayı ilk olarak Favori’nin ürünlerini sitemize eklemeyi uygun gördük. Zannediyoruz ki ilgi görecektir.

Eklediğimiz takı setlerinin hepsi 14 ayar altın‘dandır. Ayrıca yeşil ve beyaz altın kullanılarak oluşturulan modeller de yer almaktadır. Bir çok bayan tarafından ilgiyle kullanılan takı setleri bir araya getirilmiştir.

Ürünler 2011 senesi ağırlıklıdır ve son çıkan modellerdir. Daha önceki senelerin modellerine pek fazla yer vermedik. 2012 ürünler güncellendiği zaman ve internete sunulduğu zaman web sitemizin altın modelleri sayfasında yer alacaktır, şuan için en son modeller aşağıda gördüğünüz gibidir.

Set modelleri‘nin gramajlarını belirtmedik. Ayrıca bu set takımları fiyatları için ve diğer bilgiler için Favori’den bilgi almanız gerekmektedir.

Bilgi alırken ise aşağıdaki fotoların üstünde yer alan TMS-xxx model kodunu belirtirseniz, Favori yetkilileri en doğru şekilde sorularınızı yanıt verebilir.

ilgili etiketler , , , , , ,

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları