Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Favori – 14 Ayar Altın Küpe Modelleri 2012 (Taşlı Modeller)

Şubat 24, 2012 admin tarafından Altın Küpe Modelleri with 0 Comments

Bir süredir sitemizin altın modelleri kategorisini güncelleyemiyorduk. O kısa bir zamandan sonra yeni altın küpe modelleri ile karşınızdayız.

Bu yazımız ile birlikte sitemize ilk defa altın küpe modelleri‘ni ekleyeceğiz. İlk önce sitemize ilgi gören küpe modellerini eklemeyi düşündük. Daha sonra internet üzerinde küçük bir araştırma yaparak bu konuda uzman olan firmaların modellerini araştırdık. Gördüğümüz kadarıyla, Favori’nin 2012 küpe modelleri oldukça ilgi görmüş gibi görünüyor. Biz de sizin ilginizi çekeceğini düşündüğümüz için sitemize eklemeyi uygun gördük.

Favori‘nin taşlı, altın ve en son çıkan altın küpe modellerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak için ürün kodu’nu Favori ilgililerine bildirerek, tüm detayları ve tabi ki fiyatları öğrenebilirsiniz

ilgili etiketler , ,

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları