Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Çeyrek Altın Satın Al

Şubat 14, 2012 admin tarafından Çeyrek Altın with 0 Comments

İnternet üzerinden güvenerek altın alabileceğiniz, güvenebileceğiniz, altın alımı yapabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz?

İAR Ceyrek Altın

İAR Ceyrek Altın

Biz sizi doğru adrese yönlendireceğiz.

İstanbul Altın Rafinerisi –  (iar.com.tr)
Teknolojinin hızla ilerlediği şu zamanlarda insanlar artık yemekten, kıyafete kadar bir çok alışveriş işlemlerini internet üzerinden yapıyor. Bu nedenle bir çok firma, artık internet mağazası ile de hizmet veriyor.

İAR, İstanbul’da bulunmaktadır ve çeşitli türlerdeki altınların üremini yapmaktadır. Çeyrek Altın, Yarım Altın, Tam Altın ve gram altın türleri başta olmak üzere, en çok kullanılan altın’ların satışını yapmaktadır.

Sizde internet üzerinden kredi kartıyla ya da diğer ödeme yöntemleri ile çeyrek altın al‘mak istiyorsanız, İAR’ın web sitesine girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

ilgili etiketler , , , ,

Benzeri konulara da göz atabilirsiniz

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları