Güncel Altın Fiyatları

Gram
Çeyrek
Yarım
Tam
14 Ayar
18 Ayar
22 Ayar
Gremse
Hamit
Reşat
Ata
ONS

Atasay – Kolye Ucu Modelleri 2012

Şubat 18, 2012 admin tarafından Altın Kolye Ucu Modelleri with 0 Comments

Atasay markasının internette yer alan ve şuan aktif olarak satışlarını yaptıkları kolye ucu modellerini bir araya getirdik.

Atasay’ın en çok tercih edilen kolye ucu modelleri alttaki modeller arasında yer almaktadır. Ürünlerin hepsi 14 ayardır ki zaten bildiğiniz üzere Atasay markası, bu tarz ürünlerde 14 ayar kullanarak işleme yapıyor. Bunun nedenini altın bozdurma ile ilgii yazımız da belirtmiştik. 14 ayar’dan fazla bir ayar da olursa, 18 ayar, 22 ayar, 24 ayar gibi, altın ücreti oldukça yüksek olmaktadır. Durum öyle olunca daha az ilgi görmektedir. Zaten bu tarz modellerde önemli olan altın olması ve işciliğidir, modelidir.

Altta yer alan Atasay imzası taşıyan atasay kolye uçları arasında son çıkan ve 2012 modeller yer almaktadır. Ayrıca beyaz altın ve yeşil altın ile üretilen modellerdir.

Ürünlerin model kodları resimlerin hemen üstünde yazmaktadır. Kodları Atasay mağazalarına bildirerek, fiyatları ve diğer bilgileri alabilirsiniz.

Kolye ucu modelleri arasında kısaca bilgi verelim.
Modeller arasında beyaz altın ve kırmızı altın’dan üretilen su perisi figürlü kolye ucu modelleri yer almaktadır. Bayanlar tarafından oldukça ilgi gören modellerdendir.

Yine Atasay’ın ilgi gören modellerinden, altın ile işlenmiş çeşitli Allah yazılı kolye ucu modelleri yer almaktadır.

Genç kızlar tarafından sevilen modellerden kelebek figürlü beyaz altın’dan oluşturulmuş kolye uçları yer almaktadır.

ilgili etiketler , , , , , , , , , ,

Bu konu ile ilgili yorum yapmak istermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Altın Grafikleri
Altın Yorumları
Kullanım şartları ve sorumluluk
Sitemizde yayınlanan güncel altın fiyatları, döviz kuru ile altın , ekonomi, finans sektörleri ile ilgili yazılar dahil olmak üzere bütün yazılar sadece bilgi amaçlı olup, doğru olduğu guncelaltin.com dahil olmak üzere kimse tarafından garanti edilemez. Aksi taktirde sitemiz (www.guncelaltin.com) hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekle beraber tüm sorumluluk kullanan kişilere aittir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Altın Grafikleri
  • Son 20 Yılın Altın Grafiği
  • Son 40 Yılın Altın Grafiği
  • Son 30 Yılın Altın Grafiği
Türkiye’de Altın Fiyatları